Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. PGP 1  SK Praga                                      136.57         
         PGP7551 Šimerková Olga            44.37 ( 1)               
         PGP7355 Janovská Petra            38.59 ( 1)     83.36 ( 1)
         PGP7557 Brettlová Marta           53.21 ( 2)    136.57 ( 1)

2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            150.54   +13.57
         ZBM8051 Šichová Radka             52.36 ( 2)               
         ZBM7550 Finstrlová Alena          48.02 ( 2)    100.38 ( 2)
         ZBM8379 Křístková Veronika        50.16 ( 1)    150.54 ( 2)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D135      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    118.09         
         SRK6752 Kosová Michaela           40.56 ( 1)               
         SRK7651 Šklíbová Jana             39.58 ( 1)     80.54 ( 1)
         MFP7050 Sieglová Dagmar           37.15 ( 1)    118.09 ( 1)

2. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  156.52   +38.43
         TRI6850 Argalášová Gabriela       49.56 ( 2)               
         TRI6350 Bialožytová Pavla         49.23 ( 2)     99.19 ( 2)
         TRI6450 Jastrzembská Jarmila      57.33 ( 2)    156.52 ( 2)

   PGP 1  SK Praga                                         abs         
         STE7556 Lubrichová Eva            56.37 ( 3)               
         PGP                                 abs                    
         PGP                                 abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             82.02         
         ZBM0455 Rotková Markéta           25.53 ( 2)               
         ZBM0553 Ondrová Anna              30.09 ( 5)     56.02 ( 2)
         ZBM0552 Finstrlová Julie          26.00 ( 3)     82.02 ( 1)

2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                           82.10   + 0.08
         PHK0451 Čapková Anna              28.37 ( 3)               
         PHK0450 Chvátilová Johana         31.53 ( 6)     60.30 ( 4)
         PHK0550 Metelková Michaela        21.40 ( 1)     82.10 ( 2)

3. TZL 1  SKOB Zlín                                      85.16   + 3.14
         TZL0550 Batani Valeria            30.44 ( 5)               
         TZL0451 Mrkvičková Ema            29.56 ( 4)     60.40 ( 5)
         TZL0551 Batani Valentina          24.36 ( 2)     85.16 ( 3)

4. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       96.06   +14.04
         LCE0551 Pišová Adéla              30.02 ( 4)               
         SKM0551 Dittrichová Lucie         23.59 ( 1)     54.01 ( 1)
         LCE0552 Mališková Kristýna        42.05 ( 7)     96.06 ( 4)

5. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                   96.26   +14.24
         TRI0451 Haltofová Romana          31.43 ( 7)               
         TRI0453 Rybková Vendula           28.59 ( 2)     60.42 ( 6)
         TRI0450 Bruková Petra             35.44 ( 6)     96.26 ( 5)

6. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            106.35   +24.33
         RBK0555 Ježková Ivana             31.27 ( 6)               
         ZBM0558 Mazálková Klára           29.01 ( 3)     60.28 ( 3)
         ZBM0457 Chroustová Michaela       46.07 ( 9)    106.35 ( 6)

7. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                  110.00   +27.58
         BFM0453 Procnerová Veronika       36.48 ( 9)               
         TRI0551 Kolarczyková Eliška       38.01 ( 7)     74.49 ( 8)
         BFM0551 Zahradníková Kateřina     35.11 ( 5)    110.00 ( 7)

8. VTA 1  SC vebr-sport                                 116.25   +34.23
         VTA0552 Pekařová Nela             31.59 ( 8)               
         VTA0651 Přílepková Radka          58.20 ( 9)     90.19 ( 9)
         VTA0551 Kosobudová Anna           26.06 ( 4)    116.25 ( 8)

9. TAP 1  KOB Tretra Praha                              117.02   +35.00
         TAP0452 Bulířová Ema              25.33 ( 1)               
         TAP0653 Měšťanová Tereza          48.32 ( 8)     74.05 ( 7)
         TAP0551 Rosendorfová Hana         42.57 ( 8)    117.02 ( 9)

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       93.09         
         LCE6359 Vavrysová Iva             30.47 ( 1)               
         LCE5852 Vlažná Mirka              32.55 ( 1)     63.42 ( 1)
         LCE6569 Hubáčková Dagmar          29.27 ( 1)     93.09 ( 1)

2. UOL 1  SOB Olomouc                                   120.37   +27.28
         UOL5858 Janošíková Jaroslava      45.53 ( 2)               
         UOL6452 Štrajtová Zuzana          39.27 ( 2)     85.20 ( 2)
         UOL6451 Poklopová Ivana           35.17 ( 2)    120.37 ( 2)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                       95.06         
         SHK0250 Holečková Petra           31.36 ( 3)               
         SHK0350 Thýnová Martina           32.35 ( 2)     64.11 ( 1)
         SHK0051 Thýnová Nikola            30.55 ( 3)     95.06 ( 1)

 2. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                              96.59   + 1.53
         DKP0358 Poborská Eliška           31.53 ( 5)               
         DKP0156 Škáchová Magdalena        32.22 ( 1)     64.15 ( 2)
         DKP0351 Tichá Dorotea             32.44 ( 6)     96.59 ( 2)

 3. KAM 1  OK Kamenice                                    97.36   + 2.30
         KAM0051 Aschermannová Karolína    34.34 ( 8)               
         KAM0153 Šafková Sofie             33.08 ( 4)     67.42 ( 3)
         KAM0250 Semíková Lucie            29.54 ( 1)     97.36 ( 3)

 4. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            100.37   + 5.31
         ZBM0260 Miklušová Tamara          34.25 ( 6)               
         ZBM0359 Bednaříková Emma          36.18 ( 9)     70.43 ( 9)
         ABM0362 Mulíčková Markéta         29.54 ( 1)    100.37 ( 4)

 5. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             101.20   + 6.14
         TBM0050 Špringlová Kamila         35.32 (18)               
         BBM0050 Opálková Martina          32.41 ( 3)     68.13 ( 5)
         TBM0058 Grycová Kateřina          33.07 ( 8)    101.20 ( 5)

 6. SJC 1  Sportcentrum Jičín                            102.01   + 6.55
         SJC0156 Matějková Barbora         34.41 (10)               
         SJC0151 Vejražková Rozárka        35.13 ( 7)     69.54 ( 7)
         SJC0153 Kochová Anna              32.07 ( 5)    102.01 ( 6)

 7. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  102.20   + 7.14
         TJN0251 Rýdlová Magdaléna         35.01 (15)               
         TJN0153 Šklíbová Míša             34.35 ( 6)     69.36 ( 6)
         TJN0151 Rýdlová Adéla             32.44 ( 6)    102.20 ( 7)

 8. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       103.18   + 8.12
         LPU0360 Fejfarová Tereza          34.42 (11)               
         LPU0352 Koberová Kateřina         33.20 ( 5)     68.02 ( 4)
         LPU0057 Peterová Jana             35.16 (11)    103.18 ( 8)

 9. KAM 2  OK Kamenice                                   104.44   + 9.38
         KAM0258 Bejvlová Karolína         34.31 ( 7)               
         KAM0551 Balejová Julie            35.46 ( 8)     70.17 ( 8)
         KAM0350 Hankovcová Helena         34.27 (10)    104.44 ( 9)

10. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 104.54   + 9.48
         CHC0055 Ciesiólka Katarzyna       34.35 ( 9)               
         CHC0152 Shánělová Štěpánka        36.24 (10)     70.59 (10)
         CHC0154 Mazurek Agnieszka         33.55 ( 9)    104.54 (10)

11. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         105.37   +10.31
         SJH0454 Novotná Jitka             37.09 (25)               
         SJH0251 Kinštová Tereza           36.26 (11)     73.35 (13)
         SJH0252 Blažková Kateřina         32.02 ( 4)    105.37 (11)

12. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      109.27   +14.21
         SKM0251 Dittrichová Michaela      31.46 ( 4)               
         LCE0252 Bednaříková Sára          39.41 (15)     71.27 (11)
         LCE0260 Šmelíková Dorota          38.00 (15)    109.27 (12)

13. STH 1  SK Studenec                                   112.17   +17.11
         STH0051 Hrnčířová Magda           39.08 (29)               
         STH0152 Kejmarová Jana            37.50 (12)     76.58 (16)
         HOR0350 Vávrová Vanda             35.19 (12)    112.17 (13)

14. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  115.19   +20.13
         TJN0256 Nedomlelová Lucie         34.47 (14)               
         TJN0257 Linková Lucie             39.29 (14)     74.16 (15)
         TJN0259 Podrábská Marie           41.03 (21)    115.19 (14)

15. TZL 1  SKOB Zlín                                     115.33   +20.27
         TZL0253 Tichá Marie               36.57 (23)               
         TZL0257 Šuráňová Pavlína          42.32 (20)     79.29 (22)
         TZL0255 Kočová Halina             36.04 (13)    115.33 (15)

16. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              115.49   +20.43
         VPM0250 Černá Kateřina            35.43 (20)               
         VPM0456 Šauli Kateřina            43.05 (22)     78.48 (20)
         VPM0451 Richtrová Kamila          37.01 (14)    115.49 (16)

17. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          116.49   +21.43
         PHK0255 Vandasová Adéla           31.28 ( 2)               
         PHK0354 Zamouřilová Anežka        41.36 (17)     73.04 (12)
         PHK0051 Hápová Petra              43.45 (26)    116.49 (17)

18. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            117.11   +22.05
         ZBM0352 Barnatová Klára           39.09 (30)               
         ZBM0060 Auermüllerová Anna        38.21 (13)     77.30 (18)
         ZBM0351 Hovořáková Karolína       39.41 (17)    117.11 (18)

19. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       118.14   +23.08
         LPU0353 Bártová Adéla             36.06 (22)               
         LPU0151 Držková Berenika          41.53 (18)     77.59 (19)
         LPU0354 Vodičková Johana          40.15 (20)    118.14 (19)

20. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    119.53   +24.47
         SRK0153 Šklíbová Veronika         35.43 (20)               
         STB0199 Dolejší Kateřina          44.17 (25)     80.00 (23)
         SRK0151 Kosová Tereza             39.53 (18)    119.53 (20)

21. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      122.27   +27.21
         VIC0162 Golová Tereza             35.24 (17)               
         LCE0351 Hubáčková Dagmar          42.00 (19)     77.24 (17)
         LCE0154 Mianowska Julia           45.03 (29)    122.27 (21)

22. PGP 1  SK Praga                                      123.09   +28.03
         PGP0354 Novotná Marie             38.36 (27)               
         PGP0352 Čermáková Klára           40.13 (16)     78.49 (21)
         PGP0353 Chrzová Eliška            44.20 (28)    123.09 (22)

23. UOL 1  SOB Olomouc                                   124.11   +29.05
         UOL0253 Raclavská Vlaďka          35.32 (18)               
         UOL0251 Raclavská Zuzana          45.52 (26)     81.24 (24)
         UOL0352 Bídová Markéta            42.47 (25)    124.11 (23)

24. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  124.23   +29.17
         TRI0251 Mrózek Teresa             34.44 (12)               
         TRI0250 Navrátilová Adéla         51.25 (31)     86.09 (26)
         TRI0253 Bernatíková Hana          38.14 (16)    124.23 (24)

25. JIL 1  OK Jilemnice                                  127.28   +32.22
         JIL0352 Karlová Anna              31.14 ( 1)               
         NPA0151 Nováková Světlana         42.52 (21)     74.06 (14)
         JIL0251 Pitrmucová Antonie        53.22 (32)    127.28 (25)

26. VPM 2  KOS Slavia Plzeň                              129.11   +34.05
         SKV0351 Řeháková Gabriela         38.47 (28)               
         VPM0051 Svobodová Alexandra       47.49 (28)     86.36 (27)
         VPM0151 Tokárová Regina           42.35 (24)    129.11 (26)

27. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      129.42   +34.36
         SHK0251 Raková Petra              37.21 (26)               
         SHK0252 Kodytková Denisa          46.57 (27)     84.18 (25)
         SHK0150 Kroniková Štěpánka        45.24 (30)    129.42 (27)

28. CHA 1  OK Chrastava                                  130.29   +35.23
         CHA0252 Růžičková Vendula         44.50 (32)               
         LTP0051 Riby Rose                 43.56 (24)     88.46 (28)
         CHA0050 Pavlíková Markéta         41.43 (23)    130.29 (28)

29. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     134.05   +38.59
         OSN0250 Slámová Taťána            35.15 (16)               
         OSN0353 Novotná Veronika          54.48 (33)     90.03 (30)
         OSN0099 Zrníková Adéla            44.02 (27)    134.05 (29)

30. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       134.21   +39.15
         LPU0051 Vojtíšková Viktorie       46.19 (34)               
         LPU0357 Pušová Bára               48.08 (29)     94.27 (32)
         LPU0054 Borovičková Valerie       39.54 (19)    134.21 (30)

31. VTA 1  SC vebr-sport                                 140.02   +44.56
         OPI0052 Karbusová Kateřina        37.07 (24)               
         VTA0051 Rudová Anna               61.47 (34)     98.54 (33)
         VTA0151 Svobodová Anna            41.08 (22)    140.02 (31)

32. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           147.10   +52.04
         PLU0351 Černochová Michaela       46.00 (33)               
         STE0152 Skoupá Vendula            43.41 (23)     89.41 (29)
         STE0451 Lubrichová Veronika       57.29 (33)    147.10 (32)

    DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP0359 Smutná Anna Marie         34.45 (13)               
         DKP0250 Sanna Karin                DISK                    
         DKP0155 Blahová Pavla             47.02 (31)               

    UOL 2  SOB Olomouc                                      abs         
         UOL0452 Binarová Adéla            44.04 (31)               
         UOL0453 Slehová Eliška            48.58 (30)     93.02 (31)
         UOL                                 abs                    

    PHK 2  OK 99 Hradec Králové                             abs         
         PHK0353 Horáková Veronika         49.09 (35)               
         PHK0351 Besedová Katka            54.15 (32)    103.24 (34)
         PHK                                 abs                    

MS  PGP 2  SK Praga                                         abs         
         MLA0451 Bartošová Marie           54.05                    
         TZL0552 Matochová Adéla           58.36         112.41     
         PGP                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. SSU 1  SK Severka Šumperk                            113.16         
         SSU8952 Poklopová Lenka           38.42 ( 5)               
         SSU9651 Štičková Anna             38.25 ( 2)     77.07 ( 2)
         SSU9953 Janošíkova Tereza         36.09 ( 3)    113.16 ( 1)

 2. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          113.26   + 0.10
         PHK9255 Novotná Tereza            37.36 ( 1)               
         PHK8951 Štěrbová Daniela          41.07 ( 8)     78.43 ( 6)
         PHK9150 Kosová Denisa             34.43 ( 1)    113.26 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            115.45   + 2.29
         ZBM9651 Hiršová Gabriela          38.19 ( 3)               
         ZBM9757 Odehnalová Tereza         39.27 ( 5)     77.46 ( 4)
         ZBM8966 Kabáthová Eva             37.59 ( 5)    115.45 ( 3)

 4. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            116.20   + 3.04
         ZBM9951 Firešová Markéta          39.01 ( 8)               
         ZBM9354 Zháňalová Barbora         37.54 ( 1)     76.55 ( 1)
         ZBM9456 Tesařová Markéta          39.25 ( 8)    116.20 ( 4)

 5. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       116.30   + 3.14
         LPU9757 Nováková Tereza           38.10 ( 2)               
         LPU9351 Knapová Lenka             39.21 ( 4)     77.31 ( 3)
         LPU8357 Zvěřinová Martina         38.59 ( 6)    116.30 ( 5)

 6. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      119.18   + 6.02
         LCE9155 Čermáková Magdalena       38.50 ( 7)               
         LCE8951 Jirčáková Martina         43.49 (11)     82.39 ( 9)
         LCE9353 Horčičková Vendula        36.39 ( 4)    119.18 ( 6)

 7. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       121.02   + 7.46
         LPU9659 Hančová Petra             39.28 (10)               
         LPU9457 Horová Pavla              45.29 (16)     84.57 (12)
         LPU9053 Knapová Jana              36.05 ( 2)    121.02 ( 7)

 8. PGP 1  SK Praga                                      122.39   + 9.23
         PGP9650 Kožinová Zuzana           43.32 (17)               
         PGP9056 Bogarová Adélka           39.58 ( 6)     83.30 (10)
         PGP8658 Tichovská Martina         39.09 ( 7)    122.39 ( 8)

 9. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           123.10   + 9.54
         LPM9651 Šiková Karolína           39.36 (11)               
         LPM9650 Šiková Barbora            38.28 ( 3)     78.04 ( 5)
         LPM9850 Kinkorová Tereza          45.06 (15)    123.10 ( 9)

10. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      124.26   +11.10
         SHK9251 Teplá Karolína            39.09 ( 9)               
         SHK8152 Hepnerová Martina         43.25 (10)     82.34 ( 8)
         SHK8150 Jedličková Zuzana         41.52 (10)    124.26 (10)

11. CTB 1  SK OB Chotěboř                                126.26   +13.10
         CTB9451 Voborníková Alena         41.44 (14)               
         CTB9452 Benešová Jana             44.17 (12)     86.01 (13)
         CTB8151 Gregorová Kamila          40.25 ( 9)    126.26 (11)

12. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             129.59   +16.43
         DKP7753 Mullis Kateřina           40.01 (12)               
         DKP7752 Snížková Petra            46.34 (18)     86.35 (14)
         DKP8758 Bochenková Martina        43.24 (13)    129.59 (12)

13. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 130.48   +17.32
         TUR9952 Thořová Markéta           43.51 (19)               
         TUR9358 Kochová Nikola            44.45 (13)     88.36 (15)
         TUR9999 Sokolářová Šárka          42.12 (11)    130.48 (13)

14. KAM 1  OK Kamenice                                   132.13   +18.57
         KAM8851 Doležalová Monika         38.21 ( 4)               
         KAM9550 Bořánková Karolína        42.45 ( 9)     81.06 ( 7)
         KAM9851 Hájková Eliška            51.07 (19)    132.13 (14)

15. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            132.26   +19.10
         ZBM9457 Chroustová Lenka          48.35 (26)               
         ZBM9451 Chromá Kateřina           40.27 ( 7)     89.02 (17)
         ZBM9452 Tužilová Magdaléna        43.24 (13)    132.26 (15)

16. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       134.11   +20.55
         LPU9461 Žaloudková Klára          44.29 (20)               
         LPU7957 Lučanová Marta            47.01 (20)     91.30 (20)
         LPU9451 Procházková Klára         42.41 (12)    134.11 (16)

17. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          139.31   +26.15
         PHK8569 Šímová Jana               41.49 (15)               
         PHK8855 Azebová Nina              46.54 (19)     88.43 (16)
         PHK7051 Chaloupská Pavlína        50.48 (18)    139.31 (17)

18. PGP 2  SK Praga                                      140.44   +27.28
         PGP9751 Slavíková Silvie          46.08 (23)               
         PGP9850 Janovská Kateřina         46.04 (17)     92.12 (21)
         PGP9955 Škarková Kateřina         48.32 (16)    140.44 (18)

19. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             143.55   +30.39
         TBM9898 Korpasová Tereza          43.43 (18)               
         TBM0151 Korpasová Lucie           47.42 (21)     91.25 (19)
         TBM9859 Grycová Veronika          52.30 (21)    143.55 (19)

20. SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                      144.07   +30.51
         SHK9755 Červená Adéla             45.19 (22)               
         SHK9150 Mervartová Kristýna       45.05 (15)     90.24 (18)
         SHK9650 Myslivcová Markéta        53.43 (22)    144.07 (20)

21. TAP 1  KOB Tretra Praha                              149.29   +36.13
         TAP9755 Šimůnková Gabriela        41.35 (13)               
         TAP9052 Tihonová Hana             55.34 (26)     97.09 (23)
         TAP9251 Hermannová Anna           52.20 (20)    149.29 (21)

22. ASU 1  Magnus Orienteering                           149.35   +36.19
         ASU9696 Hošeková Vanda            45.03 (21)               
         ASU9271 Křečková Lenka            53.47 (24)     98.50 (24)
         ASU9299 Kopecká Eliška            50.45 (17)    149.35 (22)

23. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          152.50   +39.34
         PHK9966 Cych Agnieszka            42.09 (16)               
         PHK9653 Šádková Martina           54.31 (25)     96.40 (22)
         PHK9999 Kubíčková Jana            56.10 (24)    152.50 (23)

24. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             154.01   +40.45
         DKP8756 Pospíšilová Marie         38.48 ( 6)               
         DKP8651 Plochová Dominika         44.57 (14)     83.45 (11)
         DKP0052 Holzbachová Lucie         70.16 (30)    154.01 (24)

25. ASU 2  Magnus Orienteering                           159.52   +46.36
         ASU9797 Horvátová Hana            55.49 (30)               
         ASU8756 Staňková Lucie            49.27 (22)    105.16 (25)
         ASU9695 Petrasová Zuzana          54.36 (23)    159.52 (25)

26. PGP 3  SK Praga                                      165.25   +52.09
         PGP9350 Kožinová Anna             52.46 (29)               
         PGP6651 Kožinová Jana             53.19 (23)    106.05 (27)
         PGP8155 Košárková Iva             59.20 (25)    165.25 (26)

27. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      167.38   +54.22
         LCE9751 Vavrysová Barbara         46.14 (24)               
         LCE0052 Ressová Tereza            59.30 (27)    105.44 (26)
         LCE9555 Končáková Klára           61.54 (27)    167.38 (27)

28. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            172.08   +58.52
         ZBM9956 Odehnalová Klára          47.21 (25)               
         ZBM9952 Malivánková Eva           60.19 (28)    107.40 (28)
         ZBM8954 Hendrychová Zuzana        64.28 (28)    172.08 (28)

29. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           179.16   +66.00
         SOP9951 Poláková Tereza           52.09 (28)               
         SOP9952 Švidrnochová Lenka        66.07 (30)    118.16 (30)
         SOP9551 Procházková Marie         61.00 (26)    179.16 (29)

30. KAM 2  OK Kamenice                                   179.59   +66.43
         KAM9850 Zimmerová Kateřina        52.03 (27)               
         KAM9950 Albrechtová Iveta         62.48 (29)    114.51 (29)
         KAM9150 Škvorová Barbora          65.08 (29)    179.59 (30)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
DH12      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             75.17         
         ZBM0604 Urbánek Tomáš             22.28 ( 1)               
         ZBM0706 Marek Filip               30.57 ( 2)     53.25 ( 2)
         RBK0606 Brosch Ondřej             21.52 ( 1)     75.17 ( 1)

 2. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                              80.54   + 5.37
         ROZ0800 Sedláček Patrik           23.02 ( 2)               
         DKP0801 Víteček Šimon             30.19 ( 1)     53.21 ( 1)
         DKP0800 Šubrt Jáchym              27.33 ( 4)     80.54 ( 2)

 3. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                             83.13   + 7.56
         TBM0659 Doušková Hana             23.06 ( 3)               
         ZBM0653 Barnatová Magda           35.24 (11)     58.30 ( 4)
         ZBM0752 Finstrlová Kristýna       24.43 ( 2)     83.13 ( 3)

 4. MOV 1  SKOB Ostrava                                   94.55   +19.38
         MOV0751 Štětínská Tereza          27.10 ( 5)               
         MOV0654 Čudková Kristýna          34.26 ( 8)     61.36 ( 5)
         MOV0600 Vojvodík Eduard           33.19 ( 8)     94.55 ( 4)

 5. TZL 6  SKOB Zlín                                      98.03   +22.46
         LCE0701 Skýba Jakub Jan           32.19 ( 7)               
         TZL1000 Pekárek David             34.54 ( 9)     67.13 ( 6)
         LCE0704 Šmelík Daniel             30.50 ( 7)     98.03 ( 5)

 6. TAP 1  KOB Tretra Praha                              100.49   +25.32
         TAP0850 Bulířová Žofie            36.11 ( 8)               
         TAP0609 Kuchař Ondřej             35.23 (10)     71.34 ( 8)
         TAP0602 Bulíř Jáchym              29.15 ( 5)    100.49 ( 6)

 7. TZL 2  SKOB Zlín                                     109.55   +34.38
         TZL0651 Kusáková Valentýna        27.07 ( 4)               
         TZL0650 Rosíková Růžena Eliška    31.17 ( 3)     58.24 ( 3)
         TZL0751 Entová Kateřina           51.31 (14)    109.55 ( 7)

 8. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            125.13   +49.56
         ZBM0655 Mazálková Libuše          41.32 (14)               
         LBM0651 Tomanová Eliška           32.14 ( 5)     73.46 (11)
         RBK0651 Vrbková Marta             51.27 (13)    125.13 ( 8)

 9. TZL 5  SKOB Zlín                                     125.32   +50.15
         TZL0813 Linhart Jakub             40.40 (12)               
         TZL0700 Kundrata Vít              38.42 (13)     79.22 (12)
         TZL0814 Linhart Adam              46.10 (12)    125.32 ( 9)

10. DKP 3  Oddíl OB Kotlářka                             131.40   +56.23
         DKP0951 Mullis Carolina           37.10 ( 9)               
         CTB0751 Gregorová Alice           36.35 (12)     73.45 (10)
         DKP0864 Vondráčková Alžběta       57.55 (15)    131.40 (10)

11. DKP 4  Oddíl OB Kotlářka                             132.15   +56.58
         STH0801 Junek Matouš              32.14 ( 6)               
         DKP0802 Horáček Martin            63.57 (21)     96.11 (13)
         DKP0803 Machar Eda                36.04 ( 9)    132.15 (11)

12. DKP 8  Oddíl OB Kotlářka                             135.10   +59.53
         DKP0714 Vostrý Jonáš              37.47 (11)               
         DKP0715 Salinger Jakub            60.13 (19)     98.00 (16)
         DKP0718 Studnička Jakub           37.10 (10)    135.10 (12)

13. DKP 5  Oddíl OB Kotlářka                             138.57   +63.40
         DKP0850 Snížková Adéla            50.44 (16)               
         DKP0862 Zemanová Eliška           58.20 (18)    109.04 (18)
         DKP0610 Koliáš Štěpán             29.53 ( 6)    138.57 (13)

14. TAP 3  KOB Tretra Praha                              163.41   +88.24
         TAP0752 Bublíková Klára           49.10 (15)               
         TAP0655 Sotonová Šárka            48.24 (16)     97.34 (15)
         TAP0854 Levrincová Klára          66.07 (17)    163.41 (14)

15. TAP 2  KOB Tretra Praha                              193.41  +118.24
         TAP0703 Pohl Lukáš                71.17 (20)               
         TAP1050 Hlaváčková Lucie          61.00 (20)    132.17 (19)
         TAP0700 Hlaváček Vojtěch          61.24 (16)    193.41 (15)

16. DKP 7  Oddíl OB Kotlářka                             214.04  +138.47
         DKP0908 Rybář Matěj               59.29 (19)               
         DKP0910 Engel Adam                41.59 (14)    101.28 (17)
         DKP0911 Švarc František          112.36 (18)    214.04 (16)

    TZL 4  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL0753 Matochová Anna            53.38 (18)               
         TZL0950 Kundratová Eva            43.21 (15)     96.59 (14)
         TZL0653 Florešová Hana             DISK                    

    TZL 3  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL0800 Pernička Martin           40.40 (12)               
         TZL0701 Honner Jaroslav           33.03 ( 6)     73.43 ( 9)
         VIC0713 Vlček Tomáš                DISK                    

    TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL0601 Strakoš Ondřej             DISK                    
         TZL0604 Huleja Martin             33.04 ( 7)               
         TZL0602 Pernička Václav           38.16 (11)               

    DKP 6  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP0807 Brandejs Štěpán           37.11 (10)               
         DKP0604 Machar Matěj              31.59 ( 4)     69.10 ( 7)
         DKP0716 Maroušek Dominik           DISK                    

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                               DISK         
         DKP0656 Škáchová Zuzana            DISK                    
         DKP0857 Hladíková Julie           55.53 (17)               
         DKP0655 Škáchová Viktorie         25.58 ( 3)               

    DKP 9  Oddíl OB Kotlářka                                abs         
         DKP0711 Procházka Vít             50.45 (17)               
         DKP1051 Kváčová Anna               DISK                    
         DKP                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              137.53         
         VPM7905 Jirka Jakub               44.10 ( 1)               
         VPM6601 Richtr Aleš               47.52 ( 1)     92.02 ( 1)
         VPM7802 Honner Jaroslav           45.51 ( 1)    137.53 ( 1)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H135      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. AOP 1  Orientační Běh Opava                          107.50         
         AOP7101 Valík Luděk               35.20 ( 4)               
         AOP6502 Schuster Martin           36.17 ( 1)     71.37 ( 1)
         AOP6501 Hadač Miroslav            36.13 ( 3)    107.50 ( 1)

 2. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           109.33   + 1.43
         STE5809 Václavek Tomáš            35.49 ( 5)               
         STE6501 Skyva Petr                39.41 ( 3)     75.30 ( 2)
         STE6907 Petřivalský Marek         34.03 ( 1)    109.33 ( 2)

 3. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 113.15   + 5.25
         CHC7101 Sobczyňski Kalikst        34.52 ( 3)               
         CHC6501 Půlpán Roman              42.14 ( 4)     77.06 ( 3)
         CHC7502 Švadlena Pavel            36.09 ( 2)    113.15 ( 3)

 4. PGP 1  SK Praga                                      114.31   + 6.41
         PGP6401 Janovský Tomáš            34.40 ( 2)               
         PGP6000 Kožina Petr               43.18 ( 5)     77.58 ( 4)
         PGP7106 Janas Petr                36.33 ( 4)    114.31 ( 4)

 5. UOL 1  SOB Olomouc                                   123.27   +15.37
         UOL7800 Kopecký David             34.32 ( 1)               
         UOL7000 Hálek Jan                 47.54 ( 9)     82.26 ( 5)
         UOL6503 Šimek Roman               41.01 ( 5)    123.27 ( 5)

 6. ASU 1  Magnus Orienteering                           140.12   +32.22
         ASU7501 Kolek Petr                38.30 ( 6)               
         ASU7102 Macek Karel               60.06 (11)     98.36 ( 7)
         ASU6849 Pavlík Radek              41.36 ( 6)    140.12 ( 6)

 7. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            146.05   +38.15
         ZBM7302 Zelený Pavel              52.11 ( 9)               
         ZBM7609 Pátek Richard             47.47 ( 8)     99.58 ( 9)
         ZBM6700 Coufal Svatoš             46.07 ( 8)    146.05 ( 7)

 8. VTA 1  SC vebr-sport                                 151.38   +43.48
         VTA7301 Ruda Petr                 47.55 ( 8)               
         VTA7202 Deim Karel                59.21 (10)    107.16 (11)
         VTA6901 Vébr Jiří                 44.22 ( 7)    151.38 ( 8)

 9. SRK 1  SOOB Spartak Rychnov n.Kn.                    165.54   +58.04
         SRK6802 Kos Michal                62.34 (12)               
         SRK7501 Šklíba Jan                36.37 ( 2)     99.11 ( 8)
         SSU6301 Valenta Jiří              66.43 ( 9)    165.54 ( 9)

10. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           170.08   +62.18
         STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna  40.02 ( 7)               
         STE7054 Skyvová Kristýna          47.15 ( 6)     87.17 ( 6)
         STE7200 Silnoušek Jiří            82.51 (10)    170.08 (10)

    BZR 1  Bratrstvo Ždárských vrchů                       DISK         
         BZR6951 Čechová Zuzana            59.01 (11)               
         BZR6051 Rajnošková Marie          89.55 (12)    148.56 (12)
         BZR8000 Choutka Jaroslav           DISK                    

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                                abs         
         DKP6901 Kalousek Jiří             55.46 (10)               
         DKP7201 Víteček Jan               47.29 ( 7)    103.15 (10)
         DKP                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H14      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                              85.25         
         TBM0401 Doušek Tomáš              31.05 ( 8)               
         TBM0406 Gryc Ondřej               30.26 ( 5)     61.31 ( 6)
         TBM0411 Milán Jakub               23.54 ( 1)     85.25 ( 1)

 2. TZL 1  SKOB Zlín                                      85.33   + 0.08
         TZL0502 Pekárek Tobias            28.20 ( 2)               
         TZL0404 Novosad Pavel             29.51 ( 2)     58.11 ( 1)
         TZL0403 Hustý Adam                27.22 ( 3)     85.33 ( 2)

 3. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                             86.40   + 1.15
         ZBM0409 Štěrbák Josef             26.56 ( 1)               
         ADA0500 Odehnal Tomáš             33.11 ( 8)     60.07 ( 3)
         ZBM0505 Zřídkaveselý Adam         26.33 ( 2)     86.40 ( 3)

 4. TAP 1  KOB Tretra Praha                               89.25   + 4.00
         TAP0402 Černý Antonín             30.54 ( 7)               
         TAP0400 Tůma Šimon                30.10 ( 3)     61.04 ( 4)
         TAP0502 Melišík Jan               28.21 ( 4)     89.25 ( 4)

 5. RBK 1  SK Radioklub Blansko                           90.28   + 5.03
         RBK0402 Fousek Matěj              32.06 ( 9)               
         RBK0404 Hanousek Matěj            29.16 ( 1)     61.22 ( 5)
         RBK0403 Fousek Vojtěch            29.06 ( 5)     90.28 ( 5)

 6. TZL 2  SKOB Zlín                                      92.21   + 6.56
         LCE0502 Sláma Šimon               29.49 ( 5)               
         TZL0402 Vaněk Ondřej              31.51 ( 7)     61.40 ( 7)
         TZL0505 Vaněk Bořek               30.41 ( 6)     92.21 ( 6)

 7. TRI 2  TJ TŽ Třinec                                   92.24   + 6.59
         TRI0502 Bíčánek Jan               29.47 ( 4)               
         TRI0503 Damek Ondřej              30.15 ( 4)     60.02 ( 2)
         TRI0400 Kovařík Tomáš             32.22 ( 7)     92.24 ( 7)

 8. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  103.16   +17.51
         TRI0404 Krupa Jakub               29.44 ( 3)               
         TRI0401 Mrózek Pawel              33.28 ( 9)     63.12 ( 8)
         TRI0508 Byrtus Jakub              40.04 (10)    103.16 ( 8)

 9. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            103.25   +18.00
         ZBM0410 Marek Vojtěch             33.48 (10)               
         RBK0405 Ježek Filip               34.56 (10)     68.44 (11)
         ZBM0400 Racek Josef               34.41 ( 8)    103.25 ( 9)

10. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             105.41   +20.16
         DKP0605 Elleder David             30.30 ( 6)               
         DKP0502 Šubrt Vojtěch             35.28 (11)     65.58 ( 9)
         DKP0600 Tichý Hubert              39.43 ( 9)    105.41 (10)

11. TAP 2  KOB Tretra Praha                              112.17   +26.52
         TAP0405 Kuchař Matěj              37.05 (11)               
         TAP0500 Smolka Jakub              30.58 ( 6)     68.03 (10)
         TAP0501 Černý Matouš              44.14 (11)    112.17 (11)

12. PGP 1  SK Praga                                      136.59   +51.34
         PGP0404 Janas Adam                41.03 (12)               
         PGP0607 Čechmánek Václav          48.31 (12)     89.34 (12)
         PGP0800 Šimerka Ondřej            47.25 (12)    136.59 (12)

    TZL 3  SKOB Zlín                                       DISK         
         TZL0503 Němec Filip               51.07 (13)               
         TZL0507 Palas Jan                  DISK                    
         TZL0508 Mikšík Michael            67.33 (13)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       95.35         
         LCE6603 Šmelík Juraj              25.46 ( 1)               
         LCE6118 Plášek Martin             33.51 ( 2)     59.37 ( 1)
         LCE6207 Slezák Libor              35.58 ( 2)     95.35 ( 1)

2. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  108.19   +12.44
         TRI6601 Navrátil Rostislav        35.43 ( 2)               
         TRI6001 Prokop Lubomír            37.00 ( 3)     72.43 ( 2)
         TRI5701 Bialožyt Miroslav         35.36 ( 1)    108.19 ( 2)

3. MOV 1  SKOB Ostrava                                  116.27   +20.52
         MOV7202 Svěchota Milan            40.48 ( 3)               
         MOV5801 Petr Václav               38.51 ( 4)     79.39 ( 3)
         MOV5201 Juřeník Josef             36.48 ( 3)    116.27 ( 3)

4. UOL 1  SOB Olomouc                                   160.30   +64.55
         UOL6600 Raclavský Vladislav       51.27 ( 4)               
         UOL5301 Navrátil Antonín          33.28 ( 1)     84.55 ( 4)
         UOL5600 Janošík Zdeněk            75.35 ( 4)    160.30 ( 4)

MS SKM 1  KOB Směr Kroměříž                              90.19         
         SKM7501 Dittrich Pavel            25.45                    
         SKM7750 Dittrichová Andrea        31.11          56.56     
         SKM7325 Rytíř Michal              33.23          90.19     

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       111.59         
         LPU0008 Rusin Jan                 37.21 ( 1)               
         LPU0002 Roudný Martin             36.31 ( 1)     73.52 ( 1)
         LPU0010 Volák Ondřej              38.07 ( 6)    111.59 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            115.47   + 3.48
         ZBM0111 Milán Tomáš               38.57 ( 6)               
         ZBM0200 Coufal Jáchym             38.02 ( 2)     76.59 ( 2)
         ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš        38.48 ( 8)    115.47 ( 2)

 3. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     118.45   + 6.46
         SJI0001 Čech Petr                 38.40 ( 4)               
         OSN0200 Nechanický Jan            41.48 (10)     80.28 ( 5)
         OSN0201 Mareček Šimon             38.17 ( 7)    118.45 ( 3)

 4. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 119.03   + 7.04
         CHC0202 Kurzyp Stanislaw          40.16 (10)               
         CHC0101 Švadlena Michal           42.01 (13)     82.17 (10)
         CHC0001 Krawczyňski Mikolaj       36.46 ( 2)    119.03 ( 4)

 5. PGP 1  SK Praga                                      119.07   + 7.08
         PGP0200 Janas Petr                42.45 (23)               
         PGP0101 Janovský Tomáš            38.24 ( 3)     81.09 ( 7)
         PGP0309 Šimša Martin              37.58 ( 5)    119.07 ( 5)

 6. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              122.48   +10.49
         KSH0202 Mayer Šimon               42.03 (21)               
         VPM0002 Hasman Ondřej             41.50 (11)     83.53 (14)
         VPM0204 Richtr Lukáš              38.55 (10)    122.48 ( 6)

 7. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       122.51   +10.52
         LPU0209 Macek Ondřej              40.16 (10)               
         LPU0205 Mrskoč Marek              41.30 ( 9)     81.46 ( 9)
         LPU0001 Roudný Václav             41.05 (15)    122.51 ( 7)

 8. TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                             122.55   +10.56
         ABM0101 Adámek Filip              40.27 (13)               
         TBM0106 Gryc Vojtěch              45.30 (19)     85.57 (15)
         TBM0103 Kligl Radim               36.58 ( 3)    122.55 ( 8)

 9. AOP 1  Orientační Běh Opava                          123.10   +11.11
         AOP0302 Čech Vít                  41.44 (18)               
         AOP0301 Valík Adam                40.40 ( 6)     82.24 (11)
         AOP0201 Kostka Jiří               40.46 (13)    123.10 ( 9)

10. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          123.22   +11.23
         PHK0101 Metelka Ondřej            40.12 ( 8)               
         PHK0001 Samek Tomáš               47.32 (25)     87.44 (18)
         PHK0302 Chaloupský Jakub          35.38 ( 1)    123.22 (10)

11. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      125.13   +13.14
         LCE0111 Féder Medard              38.46 ( 5)               
         LCE0011 Panovec Kryštof           44.36 (17)     83.22 (13)
         LCE0012 Zentrich Dušan            41.51 (16)    125.13 (11)

12. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 127.54   +15.55
         TUR0212 Hájek Kryštof             40.21 (12)               
         VRL0301 Štregl Matyáš             41.18 ( 7)     81.39 ( 8)
         TUR0110 Zabořil Vojtěch           46.15 (26)    127.54 (12)

13. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             128.48   +16.49
         DKP0210 Malačka Milan             38.05 ( 2)               
         DKP0309 Sedláček Jaroslav         41.20 ( 8)     79.25 ( 3)
         DKP0100 Klaška Martin             49.23 (30)    128.48 (13)

14. VPM 2  KOS Slavia Plzeň                              129.45   +17.46
         VPM0301 Šauli Filip               41.30 (17)               
         VPM0205 Spěváček Vojtěch          46.05 (20)     87.35 (17)
         VPM0300 Tokár Radim               42.10 (18)    129.45 (14)

15. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  130.09   +18.10
         TJN0106 Adamec Martin             40.35 (15)               
         TJN0401 Tkáč Matěj                38.56 ( 5)     79.31 ( 4)
         CHA0103 Bek Jiří                  50.38 (31)    130.09 (15)

16. DOK 1  OK Doksy                                      130.25   +18.26
         DOK0200 Synek Petr                40.14 ( 9)               
         DOK0001 Synek Antonín             48.15 (26)     88.29 (19)
         LTP0104 Bílý Jakub                41.56 (17)    130.25 (16)

17. KAM 1  OK Kamenice                                   131.03   +19.04
         KAM0105 Gajda Jan                 45.53 (29)               
         KAM0405 Gajda Martin              42.38 (15)     88.31 (20)
         DOR0100 Janda Ondřej              42.32 (19)    131.03 (17)

18. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           131.04   +19.05
         STE0202 Lukašák Šimon             40.27 (13)               
         STE0000 Jirka Mikuláš             41.59 (12)     82.26 (12)
         STE0204 Světnický František       48.38 (28)    131.04 (18)

19. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          131.16   +19.17
         PHK0007 Galbavý Matěj             40.01 ( 7)               
         LTU0001 Šitina Jakub              46.34 (23)     86.35 (16)
         PHK0400 Neumann Matěj             44.41 (23)    131.16 (19)

20. JIL 1  OK Jilemnice                                  131.31   +19.32
         JIL0104 Ježek Jakub               47.31 (31)               
         JIL0201 Vlastník Matouš           46.13 (21)     93.44 (26)
         JIL0107 Gottstein Jonáš           37.47 ( 4)    131.31 (20)

21. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  131.35   +19.36
         TJN0006 Nagy Josef                42.11 (22)               
         TJN0105 Budský Ondřej             50.34 (29)     92.45 (25)
         TJN0302 Vitebský Lukáš            38.50 ( 9)    131.35 (21)

22. KAM 2  OK Kamenice                                   131.40   +19.41
         KAM0300 Kovářík Tomáš             41.45 (19)               
         DOR0102 Tachezy Jan               49.25 (28)     91.10 (24)
         KAM0101 Šafka Sebastian           40.30 (12)    131.40 (22)

23. PGP 3  SK Praga                                      133.52   +21.53
         PGP0408 Kabát Martin              41.50 (20)               
         DKL0102 Melichna Matěj            48.58 (27)     90.48 (23)
         PGP0106 Forst Antonín             43.04 (20)    133.52 (23)

24. DKP 2  Oddíl OB Kotlářka                             135.24   +23.25
         DKP0308 Mareš Albert              43.57 (25)               
         DKP0107 Novák Přemysl             45.12 (18)     89.09 (22)
         DKP0203 Švarc Antonín             46.15 (26)    135.24 (24)

25. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  137.00   +25.01
         TRI0002 Filipek Sebastian         38.06 ( 3)               
         TRI0200 Haltof Marek              42.34 (14)     80.40 ( 6)
         TRI0302 Sliž Rostislav            56.20 (35)    137.00 (25)

26. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       139.56   +27.57
         LPU0203 Pipek Ondřej              44.06 (27)               
         LPU0204 Šišma Vojtěch             55.30 (35)     99.36 (31)
         LPU0105 Paleček Ondřej            40.20 (11)    139.56 (26)

27. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      143.36   +31.37
         SHK0305 Fábera David              50.24 (34)               
         SHK0100 Porkert Jan               47.19 (24)     97.43 (29)
         SHK0000 Tichý Radomír             45.53 (25)    143.36 (27)

28. TTR 1  OOB Třebíč                                    145.29   +33.30
         0101    Jan Nešpor                47.02 (30)               
         0201    Bohuslav Palát            53.58 (33)    101.00 (32)
         0102    Matěj Cícha               44.29 (22)    145.29 (28)

29. TJN 3  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  149.20   +37.21
         TJN0306 Lesák Ondřej              40.52 (16)               
         TJN0300 Dejnožka Vojtěch          56.33 (37)     97.25 (28)
         TJN0102 Růta Matyáš               51.55 (32)    149.20 (29)

30. STE 2  SK SKI-OB Šternberk                           150.56   +38.57
         STE0208 Doležal Matyáš            54.00 (37)               
         STE0101 Neumann David             51.22 (31)    105.22 (34)
         STE0207 Svoboda Radek             45.34 (24)    150.56 (30)

31. TBM 2  KOS TJ Tesla Brno                             151.30   +39.31
         TBM0010 Sedlář Jan                44.18 (28)               
         TBM0326 Lička Adam                52.27 (32)     96.45 (27)
         TBM0003 Rajnoha David             54.45 (34)    151.30 (31)

32. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            153.34   +41.35
         ZBM0302 Urbánek Adam              44.03 (26)               
         TRI0101 Kovařík Martin            44.30 (16)     88.33 (21)
         ZBM0307 Oujezdský Matyáš          65.01 (38)    153.34 (32)

33. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            154.27   +42.28
         KSU0201 Hecl František            54.17 (38)               
         KSU0306 Stryk Štěpán              51.05 (30)    105.22 (34)
         KSU0401 Štábl Adam                49.05 (29)    154.27 (33)

34. SJH 1  SJH Jindřichův Hradec                         160.23   +48.24
         SJH0302 Pobuda Vojtěch            50.43 (35)               
         SJH0002 Nosek Jakub               56.55 (38)    107.38 (37)
         RUZ0301 Jelínek Kryštof           52.45 (33)    160.23 (34)

35. TZL 1  SKOB Zlín                                     162.10   +50.11
         TZL0202 Bartík Filip              50.22 (32)               
         TZL0001 Podmolík Jonáš            54.55 (34)    105.17 (33)
         TZL0203 Kundrata Jan              56.53 (36)    162.10 (35)

36. UOL 1  SOB Olomouc                                   169.17   +57.18
         UOL0201 Dostál František          50.23 (33)               
         ZPV0201 Jirka Matyáš              55.55 (36)    106.18 (36)
         UOL0104 Šimek Štěpán              62.59 (37)    169.17 (36)

37. PGP 4  SK Praga                                      174.11   +62.12
         PGP0401 Čtrnáct František         51.33 (36)               
         PGP0304 Kolář Matyáš              46.27 (22)     98.00 (30)
         PGP0005 Šedivý Matěj              76.11 (39)    174.11 (37)

38. VTA 1  SC vebr-sport                                 238.17  +126.18
         KRE0201 Novák Jakub               58.18 (39)               
         VTA0254 Rudová Magdaléna          95.58 (39)    154.16 (38)
         VTA0001 Vondruška Jan             84.01 (40)    238.17 (38)

    STH 1  SK Studenec                                     DISK         
         STH0202 Štefan Vít                 DISK                    
         HOR0201 Rücker Jan                38.26 ( 4)               
         STH0205 Link Lukáš                40.56 (14)               

    PGP 2  SK Praga                                        DISK         
         PGP0300 Kožina Štěpán             43.46 (24)               
         ROU0001 Buk Petr                   DISK                    
         PGP0104 Siegl Matyáš              44.05 (21)               

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      125.04         
         LCE9502 Wolowczyk Krzysztof       42.21 ( 4)               
         LCE9601 Mudrák Štěpán             44.07 ( 6)     86.28 ( 5)
         LCE9801 Sýkora Vojtěch            38.36 ( 1)    125.04 ( 1)

 2. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            125.27   + 0.23
         ZBM9101 Zimmermann Štěpán         42.59 ( 6)               
         ZBM9801 Hirš Otakar               40.57 ( 1)     83.56 ( 1)
         ZBM8919 Hájek Daniel              41.31 ( 4)    125.27 ( 2)

 3. LPU 1  OK Lokomotiva Pardubice                       125.32   + 0.28
         LPU9036 Kamenický Matěj           42.18 ( 3)               
         LPU9307 Kubelka Tomáš             41.48 ( 2)     84.06 ( 2)
         LPU9005 Nožka Radek               41.26 ( 3)    125.32 ( 3)

 4. PHK 1  OK 99 Hradec Králové                          126.17   + 1.13
         PHK9805 Vandas Daniel             41.35 ( 1)               
         PHK9800 Bendák Jan                42.53 ( 4)     84.28 ( 4)
         PHK9200 Petržela Jan              41.49 ( 6)    126.17 ( 4)

 5. SSU 1  SK Severka Šumperk                            127.33   + 2.29
         SSU9303 Schuster Marek            42.10 ( 2)               
         SSU8841 Král Vojtěch              42.08 ( 3)     84.18 ( 3)
         SSU8802 Poklop Martin             43.15 ( 8)    127.33 ( 5)

 6. KAM 1  OK Kamenice                                   131.50   + 6.46
         KAM9403 Kettner Lukáš             45.19 (18)               
         KAM9301 Rusý Tomáš                44.53 ( 7)     90.12 ( 8)
         KAM9601 Kettner Vojtěch           41.38 ( 5)    131.50 ( 6)

 7. LPM 1  OK Lokomotiva Plzeň                           132.54   + 7.50
         LPM9304 Vištejn Jiří              47.08 (21)               
         LPM9202 Kolovský František        43.25 ( 5)     90.33 ( 9)
         LPM9502 Valeš Jiří                42.21 ( 7)    132.54 ( 7)

 8. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            132.57   + 7.53
         ZBM9302 Brlica Pavel              43.02 ( 8)               
         ZBM9901 Hlaváč Ondřej             45.33 ( 9)     88.35 ( 6)
         ZBM9202 Mokrý Stanislav           44.22 (11)    132.57 ( 8)

 9. CHC 1  K.O.B. Choceň                                 133.33   + 8.29
         CHC9501 Křivda Martin             47.11 (22)               
         CHC9701 Semrád Ladislav           45.05 ( 8)     92.16 (13)
         CHC9901 Křivda Tomáš              41.17 ( 2)    133.33 ( 9)

10. SHK 1  OK Slavia Hradec Králové                      134.46   + 9.42
         SHK9801 Gebrt Jan                 45.17 (17)               
         SHK7601 Hepner David              46.09 (11)     91.26 (11)
         SHK8702 Šmehlík Eduard            43.20 ( 9)    134.46 (10)

11. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      137.02   +11.58
         LCE8903 Klusáček Matěj            43.53 ( 9)               
         LCE9805 Bednarski Jan             46.01 (10)     89.54 ( 7)
         LCE9302 Vavrys Johan              47.08 (14)    137.02 (11)

12. LPU 2  OK Lokomotiva Pardubice                       138.47   +13.43
         LPU9113 Procházka David           44.38 (11)               
         LPU8208 Zvěřina Petr              49.55 (19)     94.33 (17)
         LPU9902 Fencl Jonáš               44.14 (10)    138.47 (12)

13. TUR 1  OOB TJ Turnov                                 139.46   +14.42
         TUR8303 Dlabaja Tomáš             43.00 ( 7)               
         TUR9904 Thoř Tomáš                47.49 (13)     90.49 (10)
         TUR9100 Wolf Daniel               48.57 (19)    139.46 (13)

14. PGP 1  SK Praga                                      140.23   +15.19
         PGP8610 Flašar Jan                45.15 (16)               
         PGP9103 Landovský Tomáš           46.22 (12)     91.37 (12)
         PGP8700 Sysel Ctibor              48.46 (18)    140.23 (14)

15. LPU 3  OK Lokomotiva Pardubice                       141.36   +16.32
         LPU9306 Záveský Filip             44.27 (10)               
         LPU7710 Lučan Vladimír            49.14 (16)     93.41 (15)
         LPU9303 Kos Tomáš                 47.55 (16)    141.36 (15)

16. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           144.25   +19.21
         STE9919 Horčička Vít              42.40 ( 5)               
         STE9411 Skoupý Jan                50.16 (20)     92.56 (14)
         STE9202 Doležel Ondřej            51.29 (25)    144.25 (16)

17. AOP 1  Orientační Běh Opava                          144.54   +19.50
         AOP9602 Glonek Jakub              45.04 (12)               
         AOP9001 Melecký Martin            49.18 (17)     94.22 (16)
         AOP9301 Hadač Filip               50.32 (24)    144.54 (17)

18. ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                            145.10   +20.06
         ZBM9301 Klusáček Jan              45.11 (14)               
         ZBM8511 Drábek Jan                53.42 (29)     98.53 (24)
         ZBM8721 Zháňal Jan                46.17 (12)    145.10 (18)

19. ASU 1  Magnus Orienteering                           145.11   +20.07
         ASU8304 Khýn Vítězslav            48.47 (30)               
         ASU0101 Grebík Radim              48.45 (15)     97.32 (19)
         ASU9447 Horvát Petr               47.39 (15)    145.11 (19)

20. ZBM 4  SK Žabovřesky Brno                            145.42   +20.38
         ZBM9102 Bravený Vít               45.38 (19)               
         ZBM9503 Jordanov Alexandr         53.04 (26)     98.42 (22)
         ZBM9515 Hruška Jakub              47.00 (13)    145.42 (20)

21. LPU 4  OK Lokomotiva Pardubice                       146.07   +21.03
         LPU9410 Grundmann Jan             47.34 (26)               
         LPU9301 Čermák Jan                48.38 (14)     96.12 (18)
         LPU8701 Fiala Petr                49.55 (21)    146.07 (21)

22. PHK 2  OK 99 Hradec Králové                          146.36   +21.32
         PHK9901 Kavalír Jáchym            45.08 (13)               
         PHK9813 Starý Ondra               53.31 (28)     98.39 (21)
         PHK9908 Chvátil Šimon             47.57 (17)    146.36 (22)

23. CHC 2  K.O.B. Choceň                                 150.13   +25.09
         CHC8502 Pešek Ondřej              47.26 (24)               
         CHC9402 Sháněl Jan                51.17 (22)     98.43 (23)
         CHC8801 Grundman Vojtěch          51.30 (26)    150.13 (23)

24. PGP 4  SK Praga                                      153.25   +28.21
         PGP8206 Procházka Jan             47.20 (23)               
         PGP9601 Landovský Jakub           53.21 (27)    100.41 (26)
         PGP9606 Jonáš Martin              52.44 (28)    153.25 (24)

25. PHK 3  OK 99 Hradec Králové                          154.37   +29.33
         PHK8802 Panchártek Jan            48.38 (29)               
         PHK9001 Zelenka Tomáš             51.54 (24)    100.32 (25)
         PHK8900 Šabatka Zdeněk            54.05 (30)    154.37 (25)

26. AOP 2  Orientační Běh Opava                          155.12   +30.08
         AOP0001 Valík Tomáš               48.58 (31)               
         AOP9501 Sklenář Martin            56.03 (34)    105.01 (29)
         AOP9701 Mielec Jaromír            50.11 (22)    155.12 (26)

27. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            158.31   +33.27
         KSU9908 Jílek Ondřej              54.39 (38)               
         KSU0005 Matoušek Matěj            50.46 (21)    105.25 (30)
         KSU7410 Tomanek Daniel            53.06 (29)    158.31 (27)

28. ZBM 5  SK Žabovřesky Brno                            158.33   +33.29
         ZBM9104 Kazda Adam                48.17 (28)               
         ZBM9711 Kelbl Vladimír            49.30 (18)     97.47 (20)
         ZBM9902 Komenda Jan               60.46 (37)    158.33 (28)

29. DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                             160.32   +35.28
         DKP8700 Axmann Šimon              53.38 (36)               
         DKP9301 Klaška Pavel              55.06 (31)    108.44 (33)
         DKP8717 Pospíšil Ondřej           51.48 (27)    160.32 (29)

30. PGP 3  SK Praga                                      162.19   +37.15
         PGP9503 Veselý Jakub              47.28 (25)               
         PGP7107 Košárek Pavel             58.18 (36)    105.46 (31)
         PGP7506 Pokorný Ondřej            56.33 (32)    162.19 (30)

31. KAM 2  OK Kamenice                                   162.35   +37.31
         KAM9401 Semík Ondřej              48.14 (27)               
         KAM9202 Hájek Adam                52.52 (25)    101.06 (27)
         KAM9501 Čermák Matyáš             61.29 (38)    162.35 (31)

32. OSN 1  SK Orientační sporty Nové Město na Moravě     164.39   +39.35
         OSN9549 Kamenický Jeroným         45.13 (15)               
         OSN9339 Kamenický Tobiáš          56.54 (35)    102.07 (28)
         OSN9696 Vališová Martina          62.32 (39)    164.39 (32)

33. LCE 3  OOB TJ Slovan Luhačovice                      164.51   +39.47
         LCE9806 Mossakowski Wojciech      59.50 (39)               
         LCE8902 Slezák Zdeněk             55.52 (33)    115.42 (37)
         LCE8803 Cahel Marek               49.09 (20)    164.51 (33)

34. TJN 2  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  168.16   +43.12
         TJN8901 Kobr Tomáš                52.05 (35)               
         TJN8700 Strachota Petr            60.36 (37)    112.41 (36)
         TJN9802 Michek David              55.35 (31)    168.16 (34)

35. ABM 1  KOB ALFA Brno                                 172.29   +47.25
         ABM9211 Novotný Ondřej            51.40 (32)               
         ABM9901 Florián Vojtěch           60.50 (38)    112.30 (35)
         ABM9210 Otrusina Jan              59.59 (35)    172.29 (35)

36. TUR 2  OOB TJ Turnov                                 172.37   +47.33
         TUR9901 Karatsiolis Kryštof       54.09 (37)               
         TUR7900 Šurgan Štefan             53.43 (30)    107.52 (32)
         TUR9301 Zakouřil Vít              64.45 (40)    172.37 (36)

37. LPU 5  OK Lokomotiva Pardubice                       181.10   +56.06
         LPU9505 Waněk Adam                52.00 (34)               
         LPU9802 Žák Jan                   70.32 (43)    122.32 (39)
         LPU9611 Jurica Jan                58.38 (34)    181.10 (37)

38. TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                  184.15   +59.11
         TJN9804 Janeček Mirek             65.34 (41)               
         TJN9901 Novotný Marek             60.52 (39)    126.26 (41)
         TJN9301 Pustai David              57.49 (33)    184.15 (38)

39. ZBM 6  SK Žabovřesky Brno                            199.19   +74.15
         ZBM7704 Rotek Pavel               77.11 (43)               
         ZBM7207 Zřídkaveselý Libor        62.04 (40)    139.15 (42)
         ZBM7902 Finstrle Luděk            60.04 (36)    199.19 (39)

40. PGP 2  SK Praga                                      204.46   +79.42
         PGP9701 Čermák Adam               61.05 (40)               
         PGP9405 Uhlíř Marek               78.38 (44)    139.43 (43)
         PGP8401 Buzek Martin              65.03 (41)    204.46 (40)

41. VIC 1  OB Vizovice                                   205.00   +79.56
         VIC8308 Měrka Roman               66.48 (42)               
         VIC6901 Sadílek Martin            55.49 (32)    122.37 (40)
         VIC6808 Gola Miroslav             82.23 (42)    205.00 (41)

42. SOP 1  OOB TJ Slezan Opava                           207.57   +82.53
         SOP9904 Gilík Marek               51.42 (33)               
         SOP9301 Pospíšil Petr             69.32 (42)    121.14 (38)
         SOP9903 Procházka Jakub           86.43 (43)    207.57 (42)

    KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk              DISK         
         KSU9202 Jílek Jakub                DISK                    
         KSU9906 Müller Jonáš              51.28 (23)               
         KSU8506 Rajnošek Zdeněk           50.23 (23)               

    SHK 2  OK Slavia Hradec Králové                         abs         
         SHK9701 Netuka Vojtěch            46.19 (20)               
         SHK9001 Šabatka Jan               65.28 (41)    111.47 (34)
         SHK9403 Remeš Petr                  abs                    

    TBM 1  KOS TJ Tesla Brno                                abs         
         TBM8525 Stehlík Martin             DISK                    
         TBM                                 abs                    
         TBM                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 30.09.2018 14:09
30.09.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B)
MIX      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                       94.14         
         LCE9201 Valenta Jiří              35.32 ( 1)               
         LCE0254 Nevěřilová Kateřina       26.59 ( 2)     62.31 ( 2)
         TZL8508 Dlabaja Štěpán            31.43 ( 2)     94.14 ( 1)

 2. DOK 1  OK Doksy                                      110.22   +16.08
         DOK7800 Synek Antonín             46.37 ( 9)               
         DOK7950 Synková Petra             32.50 ( 4)     79.27 ( 5)
         DOK9800 Koštejn Vít               30.55 ( 1)    110.22 ( 2)

 3. SKM 1  KOB Směr Kroměříž                             112.16   +18.02
         SKM7000 Vlček Roman               38.58 ( 2)               
         SKM0201 Blank Noah                23.01 ( 1)     61.59 ( 1)
         SKM7104 Pěček Vítězslav           50.17 ( 7)    112.16 ( 3)

 4. TAP 1  KOB Tretra Praha                              113.59   +19.45
         TAP0356 Smolková Barbora          41.31 ( 4)               
         TAP7152 Melišíková Radka          37.00 ( 6)     78.31 ( 3)
         TAP7606 Pohl Zdeněk               35.28 ( 3)    113.59 ( 4)

 5. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          124.06   +29.52
         RBKXXXX Novák Jakub               46.23 ( 8)               
         RBK7451 Broschová Lucie           34.20 ( 5)     80.43 ( 7)
         RBK7111 Brosch Petr               43.23 ( 4)    124.06 ( 5)

 6. JIL 1  OK Jilemnice                                  125.28   +31.14
         JIL6901 Vlastník Zdeněk           40.02 ( 3)               
         JIL7554 Vlastníková Lucie         40.12 ( 9)     80.14 ( 6)
         SJH7402 Blažek Petr               45.14 ( 6)    125.28 ( 6)

 7. KAM 1  OK Kamenice                                   129.17   +35.03
         KAM0404 Jedlička Jakub            44.47 ( 5)               
         KAM0455 Jedličková Kristýna       40.45 (11)     85.32 ( 8)
         KAM9300 Němeček Jan               43.45 ( 5)    129.17 ( 7)

 8. AOP 1  Orientační Běh Opava                          145.55   +51.41
         AOP7351 Valíková Petra            54.49 (12)               
         AOP7151 Kostková Jana             38.26 ( 8)     93.15 (11)
         AOP0351 Pachmannová Bára          52.40 ( 8)    145.55 ( 8)

 9. ASU 1  Magnus Orienteering                           149.12   +54.58
         ASU8817 Navrátil Tomáš            52.02 (11)               
         ASU6199 Davi Jana                 38.09 ( 7)     90.11 (10)
         ASU0099 Hrabošová Magdalena       59.01 ( 9)    149.12 ( 9)

10. VPM 1  KOS Slavia Plzeň                              166.08   +71.54
         KAD7101 Řehák Miroslav            45.26 ( 7)               
         SKV0652 Řeháková Mirka            40.12 ( 9)     85.38 ( 9)
         VPM7451 Richtrová Lucie           80.30 (11)    166.08 (10)

11. UBM 1  MENISKOS Brno                                 170.23   +76.09
         UBM0303 Rajnoha Tomáš             44.58 ( 6)               
         UBM7654 Rajnohová Pavla           62.26 (13)    107.24 (12)
         UBM7104 Rajnoha Miroslav          62.59 (10)    170.23 (11)

    DKP 1  Oddíl OB Kotlářka                                abs         
         DKP9151 Palasová Tereza           79.34 (13)               
         DKP8052 Procházková Jana          46.29 (12)    126.03 (13)
         DKP                                 abs                    

    TJN 1  OOB TJ Tatran Jablonec n. N.                     abs         
         TJN7000 Rýdl Jiří                 49.36 (10)               
         TJN0350 Vitebská Eliška           28.57 ( 3)     78.33 ( 4)
         TJN                                 abs                    

-------------------------------------------------------------------------------